top of page
Satış Eğitim Programı

GMT Türkiye olarak birçok işletmenin outsource satış yönetimi ve pazarlama konusunda çözüm ortağı olduk. Sahip olduğumuz bilgi birikimi, global pazarlama tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile işletmelere özel satış ve pazarlama eğitim programları gerçekleştiriyoruz. 

2012 yılından beri gece gündüz satış kavramını yenilikçi bir yaklaşımla sürekli güncellemek için yeni yöntemler arıyoruz. Dünyanın en geniş kaynaklarından faydalanıyoruz. Kurumsal satış eğitimi tecrübelerimizi işletmelerinize özel modellemeler ile paylaşıyoruz. Satış eğitimi ve satışı bir bilim dalı olarak ele alıyoruz. Sahada müşterilerinizin ve sektörünüzün karar dinamiklerini inceleyerek işletmenizde kullanılabilir yöntemler halinde sizlerle paylaşıyoruz. 

Satış eğitimi - satış denetimi ve satış geliştirme alanlarında işletmelerin profesyonel destek almasına katkıda bulunuyoruz.

Satış eğitiminin amacı, öncelikle kendinizi daha doğru, detaylı ve objektif olarak tanımanızı sağlamak ve bu gücü satışta nasıl başarıyla uygulayacağınız konusunda size yardımcı olmaktır. Ayrıca karşınızdaki potansiyel müşteri davranışlarını tahmin etme yeteneğinizi arttırarak sunumunuzu ona göre şekillendirmeyi sağlamaktır.

 

Satış eğitimi sayesinde, öncelikle personelinizin kişiliğini oluşturan davranışlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Personelin kendisini çok daha doğru ve detaylı tanıma şansı olacak. Bu sayede satış tarzınızı öğrenmiş olacaksınız. Satış alanındaki güçlü ve geliştirilebilir özelliklerinizi tüm detaylarıyla görebileceksiniz. Satışın hangi aşamalarında işletmenizi geliştirmeniz gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.   

Sizde işletmenizin satış gücünü geliştirmek ve sahada rekabet edilebilirliğinizi artırmak için Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

bottom of page