top of page
Neden Outsource ?
Outsource satış hizmeti almak için onlarca geçerli neden bulabilirsiniz ancak sizlere birkaç tanesinden bahsetmek isteriz !

Tüm personel giderleri  ( Maaş, Sigorta, Yemek, Araç, Yakıt, Tazminat ... ) G.M.T ye aittir. 

Satış personelinin bildirmek zorunda olduğu tüm raporları biz takip ederiz. 

Satış personelinin ihtiyacı olan materyalleri biz sunarız ( Araç, Bilgisayar, Tablet, Kıyafet...) 

Hizmet sunduğumuz süre zarfında ürünleriniz ile ilgili geri bildirimleri, sektörünüzdeki gelişmeleri, fuar, seminer gibi etkinlikleri takından takip ederiz.

Sürekli potansiyel yeni müşteri çalışmaları yapılır ve bu firmaların portföyünüze katılması için yoğun çaba sarf edilir

Tek işimiz satış olduğundan ve işimizi çok severek yaptığımız için sadece en iyiler ile çalışırız ve birçok eğitimden geçeriz. Ayrıca sürekli kendimizi yeniler sektörel gelişmelerden farklı olarak global ekonomik göstergeler doğrultusunda yol haritası çizer ve hızlı aksiyon alırız.

Hizmet vermek istediğiniz bölgeyi seçmekte özgürsünüz. G.M.T Türkiye ekibi hedeflediğiniz her yerde faaliyet gösterebilir.

Dönemsel projelerde personel ve buna bağlı yatırım zorunluluğu ortadan kalkar proje sonunda tazminat yükümlülükleri oluşmaz

Hizmet faturalarınızı tek kalemde gider olarak gösterebilir ayrı hesaplamalara gerek duymazsınız.

Ekibimiz hakkında bilgi ve yetenek konularında tedirginlik yaşamazsınız. Sahaya çıkan ger personelimiz satış alanında kendini ispatlamış ve tam donanımlıdır. Deneme süresi ile zaman kaybetmeden fayda odaklı çalışırız.

bottom of page