top of page
Biz Kimiz ? 

Satış ve Pazarlama departmanları işletmelerin ulaşmak istediği hedeflere giden yolda en önemli etkendir. Ürettiğiniz veya tedarik ettiğiniz ürün ne kadar iddialı olursa olsun evrensel kurallar ile doğru bir pazarlama stratejisi oluşturularak satış organizasyonu doğru yürütülemez ise işletmenin ciddi finansal sorunlar yaşamasına sebep olabilmektedir.

Ancak doğru bir satış politikası uygulandığında, süreç yönetimi baştan sona sıkı takip edildiğinde bunların sonucunda müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlandığı takdirde işletme için çok hızlı bir ivmelenme sağlayabilmektedir. Acımasız rekabet koşullarının her gün dahada sertleştiği bir pazarda personel maliyetlerini düşürmek en önemli tasarruf tedbirleri arasındadır. Ayrıca işletmelerin rutinde devam eden kendi işlerini takip etmekte yaşadığı zaman problemine birde insan yönetimi eklendiğinde ciddi bir efor kaybı yaşanmaktadır.

 

 Sizlere; İşletmelerin mevcut ürünlerinin geliştirilmesine ve yeni ürünler keşfedilmesine fırsat sağlamak, istihdam edilen satış personelinin maliyetini ve sorumluluğunu ortadan kaldırmak, daha geniş bir çerçeveden sektörel analizler yaparak hedef odaklı ve ölçülebilir bir satış yönetimi teklif ediyoruz. Üstelik bunu profesyonel satış ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

GMT Türkiye, vizyonel yaklaşımları, uzmanlardan oluşan proje yöneticileri, yönetim, finans ve eğitim danışmanları, saha ekipleri, destek ofis personelleri ile bambaşka bir deneyim sunuyor. Farklı bakış açıları, sektörel ve global gelişmeler, geniş network ve özel takip yazılımları GMT nin sahip olduğu en büyük değerler arasındadır.

Sizde, kaybettiğiniz müşterileri geri kazanmak, yeni müşterilere ulaşarak portföyünüzü genişletmek ve maliyetleri düşürerek alternatif satış kanalları oluşturmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

bottom of page